Vi firar 30 år! Därför erbjuder vi 20% rabatt på hela vårt utbud. Erbjudandet gäller till och med 30 november

Markiser Knivsta & Alsike

Varmt välkommen till oss på RJ Markis – din pålitliga partner inom solskydd och markiser i Knivsta och Alsike med omnejd! Våra markiser har blivit en pålitlig och stilfull lösning för många privatpersoner och även en del företag i Knivsta och Alsike området. Med över 25 års erfarenhet inom försäljning och installationer av markiser kan du vara trygg med att du tar ett klokt beslut om du väljer att köpa markiser av oss på RJ Markis.

Kontakta oss!

 

Vårt sortiment av markiser är designade för att passa mängder av olika smaker och behov vilket nästan garanterar att vi har något som samspelar med dina önskemål. Markiserna är tillverkade med av högkvalitativa material, vilket säkerställer god hållbarhet och långvarigt solskydd för ditt hem eller företag i Knivsta.

Oavsett om du söker en klassisk, modern eller måttanpassad lösning, så kan våra skräddarsydda markiser uppfylla dina förväntningar. Faktum är att vi kan erbjuda dig både markiser och kundsupport i absolut toppklass. Vi välkomnar dig att ta kontakt med oss för ett förutsättningslöst samtal gällande markiser i Knivsta eller Alsike.

Ring till oss på 08-511 710 51 så kan vi visa dig hur våra markiser kan förbättra ditt utomhusutrymme i Knivsta eller Alsike området. Vi ser fram emot att få vara en del av ditt projekt och bidra till att skapa en mer bekväm och funktionell utomhusmiljö.


Om du redan vet vad du önskar kan du göra din bokning direkt här på vår sida!

Några tidigare markisarbeten

 

Logga RJ Markis
Sekretessöversikt

Den här webbsidan använder kakor (cookies) för att du skall få den bästa upplevelsen. Kakor är små textfiler som sparas av webbläsaren och används för att känna igen dig om du återkommer till vår sida och för att hjälpa oss att se vilka sidor och områden på webbsidorna som vi kan behöva förbättra, eller vilka sidor som är mest intressanta.

Läs mer om kakor
Läs mer om hur Google använder cookieinformation